Z důvodu plánované revitalizace se 1. 6. 2021 celý Domov Březiny, p.o. přestěhoval do náhradních prostor, které poskytla nemocnice Orlová.

 

Aktuálně Domov Březiny, p.o. poskytuje sociální službu  na adrese: Masarykova tř. 900, 735 14  Orlová.

Domov se zvláštním režimem je umístěn v hlavní budově nemocnice (4., 5., 6., a 8. patře).

Domov pro seniory je umístěn v bývalé budově LDN v areálu nemocnice (1. patře).

Kanceláře vedení, sociální pracovnice,  pokladna, lékař a další se nacházejí v bývalé budově LDN v areálu nemocnice (přízemí). 

 

Současná doručovací adresa Domova Březiny, p.o.: Školní 1286, 735 14 Orlová - Lutyně.

Za přítomnosti zástupců Moravskoslezského kraje, ředitele Domova Březiny a společnosti Beskydská stavební byla dne 17.7.2021 slavnostně zahájena revitalizace Domova Březiny, který tímto dostane zcela novou tvář. Dva celé zastaralé pavilony půjdou k zemi, místo nich v areálu vyrostou nové čtyři objekty pro komunitní bydlení. Zbylé původní budovy domova se budou rekonstruovat. Rozsáhlá krajská investice začíná v červenci tohoto roku, práce budou trvat přes dva roky, hotovo by mělo být v září 2023. Realizaci investice provede společnost Beskydská stavební, projektantem a autorským dozorem první části projektu je MR Design CZ, u druhé části projektu, tedy u rekonstrukce stávajících objektů, je to společnost DUPLEX, činnost technického dozoru a koordinátora BOZP vykonává společnost CITY INVEST OSTRAVA.

revitelizace 1   revitelizace 6

Více fotografií naleznete ve Fotogalerii ,,Zahájení revitalizace".