Jak postupovat, chcete-li požádat o ubytování v Domově se zvláštním režimem

  • Prvním krokem je vyplnění Žádosti o přijetí do Domova se zvláštním režimem. Formulář Žádosti o přijetí si můžete vyzvednout osobně v Domově Březiny nebo je dostupný jako soubor ke stažení: Žádost o přijetí a Vyjádření lékaře (v případě, že máte aktuální lékařské vyjádření, není nutné vyplňovat formulář Vyjádření lékaře, stačí přiložit kopii lékařského vyjádření, kterým disponujete).
  • Vyplněné formuláře zájemce o službu adresuje nebo osobně doručí do Domova Březiny.
  • Následně je zájemce vyzván k provedení sociálního šetření. Sociální šetření probíhá v Domově Březiny, v případě nepříznivého zdravotního stavu zájemce lze dohodnout jiný postup. Během sociálního šetření zpracovává sociální pracovník se zájemcem ,,Dotazník zjíštění sociální situace zájemce o službu v Domově Březiny, p. o.". Dále informuje zájemce o poskytovaných službách a postupu při nabídnutí volného místa. 
  • Na základě provedeného sociálního šetření je Žádost o přijetí bodově ohodnocena a zařazena do seznamu zájemců o službu.
  • V případě, že Domov se zvláštním režimem může zájemci nabídnout  volné místo, bude zájemce vyzván k zahájení jednání o ubytování. 

 

Sociální pracovnice pro jednání se zájemcem:

Bc. Katarzyna Waclawiecová

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.:    596 583 655

Mob.: 732 799 245